جمعه ٢٦ مهر ١٣٩٨ - 
 
1 2
 
منو اصلی
صفحه اصلي > در خصوص جذب دانشجویان خارجی 
 
 

   اطلاعیه:

فراخوان برنامه امتحانی نیمسال اول 98- 97 در رشته داروسازی  کلیک کنید

   اطلاعیه:

فراخوان انتخاب واحد و تشکیل سیستم سما جهت پذیرفته شدگان اتباع خارجی در رشته داروسازی (مهر 97)

با توجه به نزدیکی به شروع نیمسال اول  سال تحصیلی  98-97 ، تاریخ 6 و 7 شهریور ماه1397جهت تشکیل سیستم سمااتباع خارجی پذیرفته شده رشته داروسازی ورودی مهر 97 در نظر گرفته شد. لازم به ذکر است پذیرفته شدگان می بایست در تاریخ های مذکور ساعت 8:00 تا 12:00 با در دست داشتن گذرنامه خود نسبت به مراجعه به کالج بین الملل به ادرس : تهران- نبش پل همت (شهید عباسپور)– خیابان توانیر- پلاک 19- طبقه اول – واحد آموزش  –سرکار خانم هاشمی اقدام نمایند. تلفن : 021-88209020

ضمنا دانشجویان پس از تکمیل سیستم سما لازم است در تاریخ شنبه  97/06/10با مراجعه به دانشکده داروسازی به آدرس: خیابان ولیعصر- نبش بزرگراه هاشمی رفسنجانی (نیایش)– پایینتر از پارک ملت – دانشکده داروسازی – واحد آموزش – سرکار خانم حاتمی نسبت به انتخاب واحد خود اقدام نمایند.

   اطلاعیه:

 برنامه کلاسی دانشجویان داروسازی مقطع دکترای حرفه ای کالج بین الملل در نیمسال اول سال تحصیلی 98-97  کلیک کنید

   اطلاعیه:

با توجه به نزدیکی به شروع نیمسال اول  سال تحصیلی  98-97 ، تاریخ 3 و 4 مهر ماه 1397 جهت انتخاب واحد و تشکیل سیستم سما اتباع خارجی پذیرفته شده رشته پزشکی ورودی مهر 97 در نظر گرفته شد. لازم به ذکر است پذیرفته شدگان می بایست در تاریخ های مذکور ساعت 8:00 تا 12:30 با در دست داشتن گذرنامه خود نسبت به مراجعه به پردیس خودگردان به ادرس : خ ولیعصر-خ شهید عباسپور(توانیر) جنب پل شهید همت پلاک 19 - واحد آموزش- اقدام نمایند.

تلفن : 021-23872517

   اطلاعیه:

با توجه به پذیرش دانشجویان خارجی در نیمسال اول سال تحصیلی 98-97 در رشته پزشکی و داروسازی لازم است متقاضیان نسبت به انجام مصاحبه در تاریخ 21 و 22 فروردین 1397 در محل دانشگاه شهید بهشتی –دانشکده ادبیات- طبقه سوم مرکز آموزش زبان فارسی به غیر فارسی زبانان رآس ساعت 10 صبح حضور بهم رسانند.

   اطلاعیه:

با توجه به نزدیکی به شروع نیمسال دوم  سال تحصیلی  97-96 ، تاریخ اول تا سوم بهمن ماه 1396 جهت انتخاب واحد و تشکیل سیستم سما اتباع خارجی پذیرفته شده در نظر گرفته شد. لازم به ذکر است پذیرفته شدگان می بایست در تاریخ های مذکور ساعت 8:00 تا 12:30 نسبت به مراجعه به پردیس خودگردان به ادرس : خیابان توانیر – جنب پل همت- پلاک 19 – ساختمان کالج بین الملل – طبقه اول – واحد آموزش اقدام نمایند

   اطلاعیه:

با توجه به پذیرش دانشجوی خارجی در نیمسال اول سال تحصیلی 98-97 در رشته پزشکی لازم است متقاضیان نسبت به ارسال فرم درخواست (Application form) ،کپی مدارک تحصیلی ، گذرنامه و عکس  خود حداکثر تا اواسط بهمن ماه  1396 به آدرس intl_office@sbmu.ac.ir و یا  international@sbmu.ac.ir اقدام فرمایند. 

   اطلاعیه:

سرفصل های دروس مربوط به گروه شیمی داروئیبرای دانشجویان بین الملل(کالج) در نیم سال اول 1396-1397 در لینک ذیل موجود است:

 لیست مربوط به سرفصل ها

   اطلاعیه:

مرکز تحقیقات اخلاق و حقوق پزشکی با پذیرش چهار دانشجوی دکترای تخصصی پژوهش در رشته های اخلاق زیستی، جامعه شناسی پزشکی و یک نفر دانشجوی پسا دکترا در رشته اخلاق زیستی (اخلاق در آموزش پزشکی) آمادگی خود را برای پذیرش 6 نفر دانشجوی خارجی دکترای تخصصی پژوهش محور در رشته های " اخلاق زیستی" و "حقوق سلامت" به حضور اعلام کرده است و ضمناً زبان دوره های یاد شده انگلیسی، فرانسه و فارسی خواهد بود.

   اطلاعیه:

بدینوسیله اعلام می گردد دانشکده فناوری های نوین پزشکیجهت جذب دانشجوی خارجی در مقطع دکتری تخصصی (PhD)در رشته های مهندسی بافت، علوم سلولی کاربردی، بیوتکنولوژی پزشکی و پزشکی مولکولی آمادگی خود را اعلام می دارد.

 

Courses Name

Entry Requirements

Degree or Certificate

Start of Courses

Length of Courses

Admission Capacity

Language

Tissue Engineering

English language proficiency

MSc, DVM, DMD, MD

October 2017

4-5 years

4-6

English

Applied Cell Sciences

English language proficiency

MSc, DVM, DMD, MD

October 2017

4-5 years

4-6

English

Medical Biotechnology

English language proficiency

MSc, DVM, DMD, MD

October 2017

4-5 years

4-6

English

Molecular Medicine

English language proficiency

MSc, DVM, DMD, MD

October 2017

4-5 years

4-6

English

    اطلاعیه:

بدینوسیله اعلام می گردد بخش های مراقبت ویژه مرکز پزشکی آموزشی و درمانی  امام حسین«ع»  آمادگی پذیرش دستیاران فوق تخصصی مراقبتهای ویژه از خارج کشور بمدت سه ماه  را دارند .

   اطلاعیه:

بدینوسیله اعلام می گردد دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در نظر دارد در نیمسال اول سال تحصیلی 97-96 اقدام به پذیرش اتباع خارجی در همه حیطه های رشته بیهوشی نماید:

 • فراگیران تخصصی (دستیار تخصصی)
 • فراگیران فوق تخصصی (دستیار تکمیلی تخصص و فلوشیپ) بیهوشی قلب، درد شناسی، آی سی یو و بیهوشی اطفال
 • فراگیران جهت دوره های کوتاه مدت 6-3 ماهه در همه حیطه های بیهوشی

لازم به ذکر است گروه از نظر موارد زیر دارای مزیت نسبی است:

الف- توان آموزشی بسیار مناسبدر حیطه

 • فلوشیپ بیهوشی قلب(Adult and Pediatric Cardiac Anesthesia)
 • فلوشیپ آی سی یو(ICU fellowship)
 • فلوشیپ درد(Pain)
 • فلوشیپ بیهوشی اعصاب(Neuroanesthesia)
 • فلوشیپ بیهوشی رژیونال(regional anesthesia)

 ب- توان پژوهشی بسیار مناسببا داشتن مرکز تحقیقات بیهوشی و مجله Journal of Cellular and Molecular Anesthesia: JCMA 

ج- وجود اساتید بین المللیدر گروه 

لازم است متقاضیان نسبت به ارسال مدارک تحصیلی مقطع قبلی، گذرنامه ، عکس و درخواست به آدرس  intl_office@sbmu.ac.ir  اقدام فرمایید.

   اطلاعیه:

بدینوسیله اعلام می گردد دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در نظر دارد در نیمسال اول سال تحصیلی 97-96 اقدام به پذیرش اتباع خارجی در دو رشته صنایع غذایی و تغذیه  مقطع کارشناسی  به زبان انگلیسی نماید. لازم به ذکر است دانشکده تغذیه و صنایع غذایی به عنوان یکی از دانشكده‌اي بزرگ، معتبر و كانوني در كشور، در زمينه‌ي رشته‌‌هاي تغذيه وصنايع غذايي به پذيرش و تربيت دانشجو مي‌پردازد و انیستیتو تحقیقات  تغذیه و صنایع غذایی به عنوان یکی از مراکز تحقیقاتی مهم زیر مجموعه این دانشکده ، در راستای  تهيه و تأمين مبناي علمي و اطلاعاتي براي كمك به سياستگذاري، برنامه‌ريزي و مديريت اجرايي در جهت تأمين نيازهاي غذايي مردم، تأمين و سلامت توسعه كشور و تربيت متخصصين و كارشناسان مورد نياز براي پيشبرد علوم، طراحي، برنامه‌ريزي و مديريت بخشهاي فني، علمي و اجرايي كشور در ابعاد توليد، تبديل، مصرف غذا و سلامت جامعه اقدامات قابل تقدیری ارائه نموده است .لازم است متقاضیان نسبت به ارسال مدارک تحصیلی ، گذرنامه ، عکس  به آدرس INTL_OFFICE@SBMU.AC.IRاقدام فرمایید.

 

   اطلاعیه:

گروه اپیدمیولوژی در مقطع PhDرشته اپیدمیولوژی با ظرفیت 4 نفر از شهریور سال 1396 اعلام آمادگی برای پذیرش دانشجو کرده است. شرایط و سوابق اولیه برای پذیرش به شرح زیر اعلام گردید:

 • فارغ التحصیل مقطع فوق لیسانس در رشته اپیدمیولوژی یا سایر رشته های مرتبط
 • مدرک زبان IELTSیا تافل
 • گواهی و ریز نمرات آخرین مدرک تحصیلی
 • تاییدیه یا توصیه نامه از 3 فرد معتبر علمی
 • رزومه علمی و اجرایی فرد متقاضی
 • خلاصه پروپوزال مبتنی بر زمینه مورد علاقه کاری یا تحقیقاتی فرد متقاضی

جهت ارسال درخواست خود با ایمیل  intl_office@sbmu.ac.ir مکاتبه نمایید ضمناً شرایط پذیرش در سایر رشته متعاقبا اعلام خواهد شد.

پیوندهای مهم
پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری

پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری

پایگاه اطلاع رسانی دولت

نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری
 
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
شهید بهشــتی
آدرس : تهران - بزرگراه شهید چمران خیابان یــمن - خیابان شهید اعــرابی جنب بیمارستان آیت الله طالقانی

تلفن : 23871 - 021
پست الکترونیک : info@sbmu.ac.ir
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.